Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a zsíros haj ellen?

Mit tegyek a zsíros haj ellen?

Figyelt kérdés

Serdülő korban vagyok,tehát természetes hogy zsírosodik a hajam. Viszont egy héten akár 2× megmosom.

Másnap ki tudom engedni de következő nap nagyon zsíros lesz főleg elől és nagyon rossz.

Tudnátok ajánlani esetleg valamit?



2021. máj. 30. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Vannak kifejezetten zsíros hajra samponok. Ha nem ilyet használsz, érdemes beszerezni. Továbbá különféle hajábolók is. Ha teheted, kísérletezz velük kicsit. Nekem ugyan száraz típusú hajam van, de nekem bevált hajmosás után a schwarzkopf a Gliss hajspréje. Ajánlom neked is. Attól igazán selymes, könnyen fésülhető a hajam.
2021. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Sok sikert a kisérgetezgetéssel. A Zsíros hajból csak nagyon kevesen tudnak kigyógyulni. 10 éves korom óta szívok vele, 31 vagyok,de már beletörödtema 2 naponta hajmosásba.
2021. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Jó minőségű ( kellékeses) hajápoló szerek és szárazsampon !
2021. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Kopaszra kell borotválni.
2021. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!