Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőrre valamit ajánl...

Zsíros arcbőrre valamit ajánl valaki?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szappan+viz.
2021. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Egészségesebb étrend szerintem nem árthat, kevesebb burger, gyros, pizza és persze kevesebb alkohol.

Egy általános vérkép is javasolt, lehet hogy "zakatol" a májad.

Igaz, ezek csak hosszútávon javítják, neked gondolom valami csodaszer kellene amitől 3 nap múlva szép lesz az arcbőröd.

2021. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az Avon Magix mattító primer többet segített, mint a többszörösébe kerülő "csodaszerek". Egyébként a teafaolajos termékek elég jók, érdemes egy szimpatikus márkától kipróbálni tisztításra és hidratálásra is ilyesmit, ha bírod a szagát.
2021. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Az első amit meg kell értened, hogy miért van a zsír. A zsír részben azért jelenik meg, hogy hidratálja a bőrödet. Igyál sok folyadékot, esténként kendd be az arcod hidratáló krémmel. Napközben azt tudom ajánlani, hogy használj egy minimum SPF10-es krémet, hogy megvédd az arcod a naptól.


Előbbi válaszolók abszolút hülyeséget mondanak, szoktam néha gyorskaját enni, és semmi baja az arcomnak. Ahhoz, hogy ártson valamit, az illetőnek minden nap csakis Mekis kaját kellene fogyasztania, ami hát nem táplál semmit. Az alkoholtól is azért lesz zsíros a bőr, mert dehidratál. Ha valaki rendesen hidratált, illetve akár átlagosan, akkor néhány italtól egy hétvégi vacsorán, még nem lesz zsíros, csúnya a bőre, ahhoz be kellene baszni mint az atom, sőt, krémekkel még azt is ki lehet bekkelni.


Mattítót szintén nem ajánlom, mert nem oldja meg a problémát csak a "szőnyeg alá söpri", nem beszélve arról, hogy elzárja a pórusokat, amiből pattanások lehetnek.

2021. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A szappan és víz kombónak szintén nincs semmi értelme, sőt, többet árt mint javít, mivel csak azt éred el vele, hogy jobban kiszárad a bőröd és mégzsírosabb lesz.
2021. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Szappant ne használj arcra.Nagyon nem tesz jót a bőrnek.
2021. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Niacinamid,szalicil sav....:)
2021. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az azelain sav sokat segített (The ordinary)
2021. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!