Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készíthetném fel a...

Hogyan készíthetném fel a hajam a szőkére?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban voltam utoljára szőke. Sajnos már nagyon fiatalon festettem a hajam úgy 7.osztálytól. Mindenféle színű voltam de hosszú évekig fekete. Most 26 vagyok, már nem akarok többé sötét hajat még akkor sem ha állítólag jobban állt. Szerintem sokat változtam és már nem illik hozzám a barna és a fekete. Nagyon világos bőrű vagyok, és zöld a szemem. Szeretnék váltani, 30 után már teljesen szőkére de addig is valami átmeneti megoldást szeretnék. A Balayage technika nagyon tetszik. Még nem kértem időpontot mert kicsit regenerálom a hajam,mivel 2 évig hajhosszabbításom is volt. Addig nem szeretnék menni fodrászhoz amíg nem pihen egy picit. Addig szeretnék valami jól bevált tanácsokat kérni,mi lehet jó a hajnak. Amennyiben van ötletetek , légyszi osszátok meg velem viszont ha lehet még megfizethető árban. köszönöm. Mindent szívesen olvasnék a szőke hajjal kapcsolatban. Aki szőke és festett, szereti?

2021. máj. 27. 11:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!