Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melirozasnal egyszerre szivatj...

Melirozasnal egyszerre szivatjak le a hajat es festenek?

Figyelt kérdés

Megyek fodraszhoz melirezesre a termeszetes hajammal. Extra vilagos hamvas szoket kertem. Ezt hogyan eri el? Eloszor leszokiti es utana befesti erre a szinre a tincseket? Vagy egyszerre teszi fel a szokitot osszekeverve a szinnel?

Szokesbarna a hajam.



2021. máj. 27. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd többször kell menned, mindig melírozni fogja, először a felső tincseket, hogy takarja a barnát, sokadik alkalommal kb nem marad barna szín a hajadban.

Nekem így volt.

2021. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Először a blansolás, aztán a festés.
2021. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ezt hogyan csinaljak egy alkalommal? Mert nekem egy alkalommal csinaljak ugyanis szokesbarna/sotetszoke vagyok tehat kivitelezheto.

Tehat leszivatja szokitovel, kimossa es a szokitett tincseket beszinezi/befesti?



En azt hittem a kivalasztott szoke szinhez (pl extra vilagos hamvas szoke) keveri hozza a megfelelo szokitot es peroxidot aranyokhoz megfeleloen (az alap es a cel fuggvenyeben). Es ezt igy egyben keni fel a tincsekre.

2021. máj. 27. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Először szőkít, aztán mos, aztán fest.
2021. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De csak a melirt festi le? Vagy a termeszetes eredeti hajamba is belefest?
2021. máj. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!