Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abból lehet baj, ha 16 évesen...

Abból lehet baj, ha 16 évesen nagyon érett bőrre tervezett arckrémet használok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
max zsiros lesz, mert az idoebb bornek jobban kell potolni a lipideket
2021. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem alapból elég száraz bőröm van, akkor rontani nem fog rajta? Csak attól félek, hogy ez is elő fogja hozni a pattanásokat, mint az összes eddigi éjszakai arckrémem.
2021. máj. 25. 22:54
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz bajod tőle, de ezeknek vagy a szaguk fura vagy az állaguk vagy mindkettő, az öregedést meg nem igazán lassitják le. Bőrtipus alapján válassz krémet, ne életkor alapján, annak több értelme van.
2021. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt néztem, hogy van benne Niacinamide (B3-vitamin), és kevés az allergiás reakciót kiváltható anyag. Nincs fura szaga, az állaga meg ugyanolyan, mint a nappali krémemé (ugyanaz a márka). Ennél csak rosszabbakat találtam a DM-ben.
2021. máj. 25. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Miért száraz a bőröd?

Iszol napi minimum 2 liter vizet, eszel elég zsíros, olajos ételt?

Vitamin formájában, B-komplex, is be tudod juttatni a szervezetednek a megfelelő vitamint.

Megnézted az adott kemikáliák az összetevőit és hogy miket jelentenek? Minél több összetevőt tartalmaz, annál károsabb.


Egyébként szimplán elég lenne, ha este bekennéd kókuszolajjal az arcod. Az legalább nem káros, mint a legtöbb kozmetikai termék.

2021. máj. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A drogériákban kapható öregedés elleni krémek nagy része semmit nem ér, és itt főleg azokra gondolok amiket agyonreklámoznak a tv-ben. Ha azért használod, mert meg akarod előzni a ráncosodást, akkor helyette javaslom minden napos használatra a napfényvédőt, hialuronsavat (dm-es is kiváló, nem is drága), + alkoholmentes hidratálókrémet, bőrtípusodnak megfelelően.
2021. máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Azért használom, mert este alaposan meg szoktam tisztítani az arcom, és kellett valami éjszakai krém, ami kompenzálja a bőröm, mivel eléggé kiszárítja az arctisztító.

Fényvédőt ma kezdtem el használni, őszintén elég fura, mert utána érzem rajta, hogy valami rá van kenve, én meg alapból mindig fogdosom az arcom.

Hialuronsav szérumot néztem, akartam is venni, csak gondoltam egyszerre nem akarok elkezdeni ennyi mindent kenni a fejemre, még inkább várok, míg megszokja ezt a bőröm.

Meg most már elköltöttem arra az éjszakai krémre 1800 Ft-ot, nem akarnám egy használat után kidobni.

2021. máj. 26. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha mar dm, akkor inkabb vedd meg a revox squalane olajat, az legalabb jo is, hidratalonak hasznalom mar fel eve, imadom.

Fenyvedo: eucerin, ennel jobbat meg nem talaltam, en gyogyszertarban vettem.

Ha vannak pattanasaid, mitesszereid, akkor meg a niacinamide-t ajanlom kulon, illetve talan meg c-vitaminos szerum, az jo a foltokra.

Igazabol nem kell tulzasokba esni 16 evesen, nyilvan, de nem bun a tudatos arcapolas.

Kenegesse es tomitse el kokuszolajjal a porusait az, akinek het anyja van :D

2021. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!