Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ír vissza a fodrász?

Nem ír vissza a fodrász?

Figyelt kérdés

Nemsokára esedékes lenne egy fotózás, amihez szükségem van egy különleges frizurára, és szerencsére találtam is olyan fodrászt, aki tud ilyet készíteni (bár 200 km-re van tőlem).

Facebookon lehet nála érdeklődni, amit meg is tettem. Érdeklődtem az árakról, arra hamar válaszolt is (nem automata válasz volt), majd leírtam hogy egy fotózásra szeretnék elkészíttetni a frizurát, leírtam hogy mikor lesz, kérdeztem hogy lenne e ekkor szabad időpont. Eltelt 3 nap, és nem válaszol, pedig még aznap látta amikor írtam neki.

Ilyenkor mi a teendő? Nem akarok nyomulós lenni, de eléggé zavar hogy nem válaszol, mert ha nem tud elvállalni még időben keresnem kéne egy másikat.

Mit írjak neki? Vagy hagyjam a fenébe?


2021. máj. 25. 08:42
 1/4 anonim válasza:
100%
kérdezz rá megint, ha most sem válaszol, keress tovább.
2021. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp kezdj el nézelődni, írni nem kell senkinek addig, amíg rá nem kérdezel nála még egyszer utoljára.
2021. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Lehet nem akarja vállalni.
2021. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Van ötletetek, hogy mit írjak neki, hogy ne tűnjek nyomulósnak?

Ha azt írom hogy "El tudnál vállalni ekkor?" Az nem olyan számonkérő?

Ha esetleg mégis összejönne, nem akarok kínos benyomást tenni elsőre.

2021. máj. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!