Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki festette...

Van itt olyan aki festette már(színesre) otthon, saját magának a haját?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy sikerült?

2021. máj. 23. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sikerült


a kék és a zöld ocsmányul kopik, de a lila szép volt ;) de szinte fehérre szőkítettem előtte a hajamat.

2021. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthon szoktam, egyszer fehérre is szőkítettem, nem volt jó ötlet, de végülis nem kellett kopaszra nyírni...

Otthon úgy szoktam hogy egy picit világosabb vörös festékkel a töveit (pont hogy 1-2 árnyalattal világosítsa, az már elég nekem) aztán rá a színező, mivel nem kell keverni meg akármeddig fent maradhat így ha eleget kensz fel nagy baj nem lehet. Annyi hogy a fejed hátulját elég nehéz egyedül mert nem látod hova kell még, ilyen szempontból örülök hogy kiderült. legjobb barátnőm nem fodrász de szeret hajat festegetni szóval már ő pacsmagol nekem.

2021. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

Jelen, 10 éve tettem bele az első színes csíkokat, 6-7 éve színes az egész (kék, lila, méregzöld variációi szoktak lenni).

Teljesen jól sikerült, eleinte gyakran kellett utánszínezni, mert még nem lehetett jobb színezőket kapni de jó pár éve már vannak azért. A kék annyira beleette már magát a hajamba, hogy ha pl. lilával frissítem az alját és az kikopik, akkor is kéket kapok vissza.

2021. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!