Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok pattanás nő az arcomon,...

Sok pattanás nő az arcomon, miért?

Figyelt kérdés
Eddig mindig viszonylag szép volt az arcom, kivéve ha mondjuk sok csokit ettem meg, mert attól kirügyeztem. Most viszont 1 hónapja kicsit változtattam az életmódomon, többet mozgok és másképpen eszem. Nem eszem semmi cukrosat, semmi édességet. Viszont a múlt hét óta sok pattanásom nő. 1 hét múlva meg fog jönni, azelőtt van, hogy kijön pár, de az sem jellemző, vagy ha jön, akkor sem ennyi. Mitől van ez? Talán mert más az étkezésem?
2021. máj. 21. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyant eszel amitől kijönnek számodra a pattanások, pl. a csokitől.
2021. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastad, amit írtam?
2021. máj. 21. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogad rendben van? okozhatja rossz termék is, nekem azok okozták a pattanásaim 90%-át...:/
2021. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tini korban azsthiszem normális a pattanásos arc
2021. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és nem normális, eddig nem ilyen, hogy hirtelen és ennyi mennyiség nőtt.
2021. máj. 22. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen rendszereséggel cseréled a párnahuzatot? Sokat szoktál telefonálni úgy, hogy a telefont közvetlen az arcodhoz teszed? Használsz valamilyen bőrápolási terméket?

A pattanások normálisak, pubertás kor után bármikor előjöhetnek.

2021. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent ugyanúgy csinálok, ahogy eddig. Ha eddig ezektől nem volt ilyen, akkor most miért? És szokott lenni, de nem ilyen hirtelen és ilyen mennyiségben. Nem normális ahhoz képest, ahogyan ez eddig volt.
2021. máj. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!