Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Mivel tehetném szebbé a...

SOS! Mivel tehetném szebbé a bőröm?

Figyelt kérdés
Mindig is voltak pattanásaim de most egy pár napja egyre több jött ki rajtam..mit csinálhatnék amitől elmullik (hamar)?
2010. aug. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

hamar nemlehet.

Nekem is voltak, nem annyira sok(hálaistennek)

Elkezdtem mozogni és sok sok sok VÍZET inni. 1 van most, az is csak azért mert most jött meg...

2010. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carena ***** válasza:

Próbáld ki!!! Ártani nem árt,de használ....

Kis tálkába tegyél púdert és citromlét! Ezt keverd össze és kend az arcodra vagy ahová éppen! Hidd el tök jó!!!

2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

púdert? sztem ez rossz ötlet.. attól csak rosszabb lesz . jó van olyan púder ami direkt jó rá mert leszárítja nekem van ilyenem de őszintén szólva nemnagyon jött be.vannak tökjó házilag elkészíthető pakolások sztem neten keress rá találni fogsz jókat :) vagy kozmetikus. :D hidd el csodákat művel

jaés. én úgy ápolom, hogy naponta 2x megmosom és tonikkal letisztíom(napi 1x) és a pattanásokra van ilyen pure activ izé.:D az nagyon jó:)

2010. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Carena ***** válasza:
Púder az leszárítja a pattanást! És a kozmetikus semmit nem ér,ha csúnya a bőre! Nekem nincsen már pattim,de tini koromban volt és ez a szar púderes megoldás jó volt rá! Itt a legjobb ha annyira gáz a bőre,ha elmegy bőrgyógyhoz és gyógyszeres kezelést kap!
2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!