Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen hidratálókrém?

16 évesen hidratálókrém?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,es most kezdtem úgymond tudatosabban apolni a bőröm.

Nemrég vettem egy Helia D-s arckrémet normál/száraz bőrre.

Ilyen Helia-D arckrémet lehet 16 évesen is használni?

Vagy ez nincs korhoz kötve?

Bocsi,a hülye kérdésekért csak eddig meg nem használtam hidratálókrémet,és ezt azert vettem meg mert kremmanian jót olvastam róla.



2021. máj. 18. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidratálót szerintem nyugodtan lehet használni, én igaz idősebb vagyok, de minden fürdés után használok Soliteint testápolót, ezt nagyon szeretem. Szerintem fontos, hogy olyan legyen ami könnyen beszívódik, és ne csípjen, ne maradjon zsíros, olajos érzet tőle.
2021. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Csak kíváncsiság, de 2-es és 10-es miért lett lepontozva?
2021. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

#6 és a többiek


Mondjátok itt a hirdatálást, de egyikőtöknek se jut eszébe, hogy nem kívülről kell elsősorban hidratálni, hanem belülről, napi minimum 2 liter víz elfogyasztásával.

A megfelelő életvitel a kulcs a szép arcbőrnek, nem a kozmetikai cégek által javasolt mesterséges termékek. Nem kell mindent elhinni a marketingnek, mivel a fele se igaz.


Oda kell figyelni az életmódunkra és hideg-meleg váltott vízzel is célszerű arcot mosni.


Nekem 30 évesen nagyon friss, üde az arcom, nincs ráncom, legfeljebb csak menstruációkor van 1-2 pattanásom.


Hiába ápoljátok kozmetikai termékekkel az arcotokat kívülről, ha a szervezeteteket nem tisztelitek annyira, hogy belsőleg semmit se tesztek meg érte.

2021. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

#13-as, a világon senki nem mondta, hogy csak krémekkel kell hidratálni. A napi másfél-két liter víz elfogyasztása, és az egészséges életmód nekem alap, ahogy gondolom a többi válaszolónak is.

Ellenben, ha valakinek más problémája is van a bőrével, annak önmagában a vízfogyasztás nem fog megoldást adni, ez gondolom azért világos.

És nem kell egyből rásütni másokra, hogy tiszteletlen a testével, aki külsőleg is hidratál a belső hidratálás mellet.

Mellesleg, 30 évesen az lenne a furcsa, ha derékig érő ráncaid lennének, ebben a korban az üdeség még teljesen normális. Ezzel nem vagy éppen Unicum.

2021. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

#14

A válaszaitokból egyáltalán nem derül ki, hogy ki foglalkozik belsőleg is a hidratálással, mert akkor odaírtátok volna, hogy napi vízfogyasztás, plusz a krém. Viszont mivel egyikőtök se írta, plusz nem is derül ki, hogy valóban mindegyikőtöknél ez alap lenne, ezért joggal feltételezhető az, amit írtam.

2021. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#13: Én nálam napi 3-4 liter a minimum. Kegyetlen mennyiségű vizet fogyasztok napi szinten és az IR-em miatt lassan 6 éve “ultra low carb” diétán vagyok.

Azóta persze látványosan jobb a bőröm állapota, de ettől függetlenül, mivel genetikailag száraz bőröm van, komolyabb bőrápolásra van szükségem, mint napi pár pohár belső hidratálásra. Mert bármilyen hihetetlen, a kettőnek nincs sok köze egymáshoz.

Az UV sugárzás is ráncosítja, öregíti a bőrt hosszú távon. Ugye, ez leginkább a száraz bőrűeket veszélyezteti.

Nekem pl. alap, hogy minden reggelemet egy kevés aloe vera géllel, jojoba olajjal, nappali hidratáló krémmel és fényvédővel indítom. Nem, azért nem úgy, hogy tocsogjon tőle az arcom, a reggeli kávé után már szinte teljesen be is szívódik.

2021. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

10 es azért , mert bőrradírt nem használunk arcra .


Egyébként attól , hogy valaki sok vizet iszik nem lesz szép a bőre . Ráadásul ihatsz te sok vizet , de ha nem ápolod a bőröd akkor így is befog állni a vízhiány idősebb korba . Nem meglepő , hogy valakinek még nincsenek komoly problémái a bőrével .

2021. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!