Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell jól gyantázni?

Hogyan kell jól gyantázni?

Figyelt kérdés

A lábszáramat szeretném gyantázni… annyira unom, hogy leborotválom és estére már szúr..

Próbáltam itthon is, 2 kozmetikusnál is jártam, de nem jó a végeredmény…. Utána nem sima egyáltalán… még borotvával is jobb… és még pöttyös is..

Másoknak meg hetekig bírja… mi a titok?


Amúgy nagyon száraz a bőröm, nem tudom ez mennyire befolyásol..


2021. máj. 17. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire erős a szőrzeted, az nem kozmetikai probléma lesz. Inkább belgyógyászat vagy endokrinológus.

Az egyébként normális, ha közvetlenül gyantázás után kis piros pöttyeid vannak. Ha belegondolsz, onnan lett tövestől kitépve a szőr. De normális esetben ezek a pöttyök legkésőbb másnapra eltűnnek.

A nagyon száraz bőrnek is utána kellene nézni, mi okozza.

2021. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem erős a szőrzetem, csak hamar látszik, de mire kinő, az idő.

Most 1.5 hónapja növesztem, de még csak 5 mm.

Az, hogy gyantázás után piros pöttyös az oké, de utána napokig, az annyira nem..

2021. máj. 17. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elso par alkalommal bízd kozmetikusra,amíg ki nem ritkul...utána egyszerubb es kevesbe fajdalmasabb lesz magadnak
2021. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!