Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru lenövesztése és lófarok?

Frufru lenövesztése és lófarok?

Figyelt kérdés

Hali. Mióta az eszemet tudom egyenes, szemöldököt takaró frufrum volt, volt egy időszak amikor egy picit hosszabb oldalfrufrum volt, de gyorsan visszatértem az egyeneshez. Régebben sokszor mondták, hogy a hajam mögé próbálok bújni, de azt hiszem, hogy az utóbbi évben változott a személyiségem és a szemléleteim sok dologról, sok új embert is megismertem. A lényeg: Ráuntam erre a frizurára és szeretnék változtatni a külsőmön, többek között a hajamon, de nemrég megszabadultam az összes piercingemtől is, és szeretnék sokkal egyszerűbben, nőiesebben és talán "átlagosabban" öltözni (és nem vagyok biztos benne, hogy jó kategóriába tettem-e ezt a kérdést de főleg hajról kérdezek szóval ez is okés). Ha lenőtt eléggé a frufrum mindig lófarokban szeretném majd hordani a hajam, praktikus lenne de a formája is tetszik és izgalmasnak is gondolnám, mert tőlem ez tök más, és kint lenne mindig az arcomból, régebben túl félénk voltam így hordani de már pattanásaim sincsenek, a homlokommal sincs semmi baj, a szemöldököm meg olyan amilyen...

Szóval, mennyi idő körülbelül amíg eléggé lenő ehhez a frufrum? Valahogy hátra lehet csatolni vagy el lehet rejteni amíg nem nőtt le úgy, hogy ne látszódjon amikor össze van fogva a hajam? (próbáltam pici csatokkal de nem nézett ki olyan jól)

A válaszokért előre is köszi!



2021. máj. 17. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz hullámcsatot, esetleg hajráfot és/vagy bőszen a füled mögé igazgathatod, amikor eléri azt a hosszt, de még nem tudod összefogni. Szinte biztos, hogy lesz olyan, amikor sehogy sem mutatós/nehéz vele mit kezdeni.

Hogy mennyi idő, az nagyon egyéni, illetve nem írod, pontosan milyen hosszú hajat szeretnél. Szerintem minimum 3-4 év.

2021. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Hát a hajam most a hátam közepéig ér, csak a frufru ér a szemöldökökig

2021. máj. 17. 01:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Ha tudod, hogy vágástól-vágásig mennyit nő hátul a hajad, abból vonhatsz le következtetést.

Már túl rég növesztettem meg ahhoz, hogy emlékezzek a részletekre. Az a hossz talán 5-6 év, de mivel a mostani frufru lesz az elől lévő hajad, növesztés közben majd lehet rétegelni/lépcsőzetesen vágni, hogy jobban beolvadjon.

2021. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a frufruval néz ki a legjobban a lófarok. :)
2021. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: Hát nekem már nem tetszik a frufru magamon, és ha össze van fogva a haj szerintem pont az a lényege, hogy ne legyen elöl.

Közben egy barátnőm megmutatta ezt: [link]

3:18tól mutatja, amikor hazaértem ki is próbáltam, csak nekem több haj van belevágva a frufrumba szóval először kettéválasztottam és úgy csatoltam hátra a két felét... Nem feltűnő, messziről nem is nagyon látszódik szóval amíg nem nő le eléggé nekem jó így. Sosem volt hosszabb ideig összefogva a hajam max ha nagyon muszáj volt, ami már nagyon régen volt, úgy meg sosem hogy semmi nem volt elöl, szóval picit fura de imádom, nekem nagyon tetszik. Eddig csak családom látott így ma és azt hiszem rájöttem, hogy még mindig picit félénk vagyok ehhez, de holnap így fogok bemenni. :)

2021. máj. 17. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal vastagabban volt vágva. Néztem ma a hajam, és talán a 3-4 éves tippnél maradnék. Sok sikert, majd belejössz, hogy így “jobban látnak”. :)
2021. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De ne mindig lófarokban hordd, mert ha mindig össze van fogva, sérülhet a hajad.
2021. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hali

Már majdnem megfeledkeztem erről a kérdésről...

Kaptam pár üzenetet de itt az igazi nevem a felhasználóm szóval így nem szívesen válaszolnék rájuk, de köszönöm a kedves üzeneteket! :)

6: Köszi! Hát ma először picit izgultam és kellemetlenül éreztem magam így, de szerencsére hamar oldódtam.

7: Köszi hogy figyelmeztetsz! Igazából másoktól is hallottam már. Lehet valamit csinálni, hogy ne sérüljön ha gyakran így hordom? Ismerek valakit akit ritkán látok leengedett hajjal mégis szép és egészséges neki.


Tegnap néztem outfites képeket és ezek tetszettek meg nagyon, szerintem cukik: [link]

Szóval ilyesmit próbáltam összehozni, egy fehér inget, fölé bézs, v nyakú, kötött pulcsit fekete szoknyába tűrve, harisnyát és fekete tornacipőt vettem fel, és ma lencse helyett felvettem a szemüvegem (amit egyébként régen utáltam). A hajam meg persze lófarokba tettem, a frufrum hátracsatoltam. Először legjobb barátnőmmel futottam össze, neki tetszett, azt mondta, hogy nagyon más vagyok és sokkal jobb így, de később mondta, hogy szerinte a konty jobban illene ehhez a szetthez, és végül is az is tetszik szóval később megcsináltuk úgy a hajam, nem ez a magasan összefogott, kócos konty lett, hanem hátul közepes magasságban összefogott és egyszerű. Lehet hogy ez még jobban is tetszik mint a lófarok, a többiek már így láttak először. Kaptam pozitív megjegyzéseket a ruhámra és a hajamra is, valaki azt mondta először alig ismert meg, apu itthon meg azt, hogy olyan vagyok mint egy fiatal titkárnő. :)

2021. máj. 19. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!