Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik évszak típusba tartozom...

Melyik évszak típusba tartozom? (elakadtam)

Figyelt kérdés

Közép aranybarna hajam van. Világos, inkább sárgás mint rózsaszínes a bőröm.

Szemem barna.

Napon könnyen barnulok és nehezen égek le. Ilyenkor sem olajos tónusú a bőröm.

Egyszerűen olyan mint ha minden oldal mást írna, ki melyik típusba tartozik.

Tudtok segíteni?



2021. máj. 16. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján mindenképpen meleg színtípusnak gondolnálak, ami tavasz vagy ősz.

Ha inkább a világosabb, élénkebb meleg színek állnak jól (erős narancs, sárga, piros), akkor tavasz típus vagy, ha inkább a tompább meleg színek (rozsdavörös, bordó, türkiz, barna különböző árnyalatai), akkor pedig ősz.

Altípust (hogy pl. élénk tavasz vagy vagy sötét ősz mondjuk) már nagyon nehéz így belőni, ahhoz már általában azért tanácsadó szokott kelleni.

2021. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. máj. 24. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ a szemed milyen barna. Mogyoróbarna, sötétbarna (tompább), vagy melegebb mély barna, aranyló barna. Hajszín szintén. Az aranybarna is lehet bézs árnyalatú vagy pedig erősen rezes, arany színű. Ezeket vizsgáld meg. És fontos, hogy az eredeti hajszíneddel nézd.
2021. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szemem mogyoróbarna, a természetes hajszínem közép/sötétbarna és van benne néhány aranyszőke szál.
2021. jún. 13. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Hát ezt így nehéz megmondani látatlanban. De szerintem a lágy ősz, lágy nyár (ha nem túl sötét a hajad) és a sötét tél között nézd meg a leírásokat, valamelyik azok közül lehetsz.
2021. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!