Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor mossam a hajam: hétfőn...

Mikor mossam a hajam: hétfőn és szerdán vagy hétfőn és csütörtökön?

Figyelt kérdés
Egy héten kétszer szeretném mosni a hajam, és reggelente szoktam mindig. De harmadik napra már nem szokott annyira szép lenni, és nem tudom eldönteni, hogy most az a harmadik nap a szerda vagy a péntek legyen.

2021. máj. 14. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A hétfő és a szerda túl közel van agymáshoz, szóval mindenképp inkább hétfő-csütörtök. Én míg középsuliba jártam, mindig vasárnap este és szerda este mostam, később egyetemen volt hogy csütörtök reggel, ha nem 8-ra mentem. Így csak vasárnap volt 4 napos a hajam, amikor úgysem mentem sehová, ahol sokan látták ott meg viszonylag szépen nézett ki.


Szerintem amúgy nehéz tartani hogy na most akkor minden hétfőn és csütörtökön mosok hajat, mert ha mondjuk közbejön valami program ahol csinosan kell megjelenni, néha elkerülhetetlen a hamarabbi hajmosás.

2021. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De így egyszer 2 napos hajad van, egyszer 5 napos (vasárnapra, ha szerdán mosod.) Ha harmadik napra nem jó, akkor milyen az ötödik napra?


És ha fixen 3 naponta mosnád? Az miért nem jó?

Erre gondolok: Hétfő, Csütörtök, Vasárnap, Szerda, Szombat, Kedd, Péntek. És ezt a 3 hetes ciklust ismételed (7 nem osztható 3-mal, de 21 nap már igen)

2021. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Azért szeretném hétfőn mindenképp, mert hétfőn szeretnék mindig jól kinézni, nem tudom, miért. Mármint új hét, és én meg ragyogok. Péntekre úgy is mosott szar leszek. xD

Az ötödik nap azért nem gond, mert hétvégén a szüleimen kívül nem lát senki. Viszont hétközben meg lát az egész suli, plusz a fél város suliba menet.

2021. máj. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!