Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként van...

Milyen időközönként van szükség a fürdésre ?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ha túl sokat zuhanyzol az nem tesz jót és semmi szükség nincs rá.
2021. máj. 13. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hrabali elveket vallok, egy férfi mindig diszkréten szarszagú.
2021. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok az mit jelent ? Minden nap ? Vagy több órát naponta ?
2021. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden napra is vonatkozhat. Több óra az már nekem is sok ezért arra nem gondoltam a kérdésnél. Sokan minden nap fürdenek . Inkább arra. Szerintem nincs szükség arra. Szerintetek ? Mennyi idő után lesz rossz illatú az ember ? Nekem volt olyan,hogy 1 hónapig nem fürdöttem és semmi büdöset nem éreztek a szüleim régen. Most ott tartok,hogy 2 hetente fürdök.
2021. máj. 13. 11:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-hetente ? Minden nap 5-perc zuhany és üdítően hat az embere érdekes lehet az életed ? Az élet más területén is ilyen,vagy pl ruha mosás,ágynemű csere,seggtörlés ?
2021. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez függ több dologtól szerintem,ha nagyon leizzadsz,koszolódsz akkor érdemes megfürödni.
2021. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
már múltkor is kiírtál egy ilyen kérdést. Nálad ez valami fétis, tuti. Ha annyira akarnád tudni a választ, már rég google-on megtaláltad volna.
2021. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki 2 hetente vagy havonta fürdik az igénytelen. Nem tudnám elképzelni hogy esténként ne mosakodjak meg. 5 perc zuhanyzástól semmi baja nem lesz a bőrnek.
2021. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te összekeversz valakivel fiatal úr vagy fiatal asszony. Az nem én voltam.
2021. máj. 13. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Úristen két hetente? Most éppen “munkanélküli” vagyok egy ideje (ha minden jól megy nem sokáig) és kissé felborult a rendszer. Van, hogy egy-egy nap kimarad, lustaságomnál fogva. Nyilván olyankor mikor egész nap itthon vagyok. Bár szerintem ez sokaknál megesik (csak nem mondják) és amúgy semmi különbséget nem lehet érezni. Ettől függetlenül mindennap kell legalább egy gyors tusolás, azt hiszem két napnál tovább nem is bírnám ki.
2021. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én izzadósabb vagyok az átlagnál és ha kicsit is leizzadok vagy valamitől koszos leszek, már minden bajom van, szóval még ha kb. a halálomon is vagyok, akkor is 2x zuhanyzok egy nap (nyáron van, hogy 3x is). Nem száraz a bőröm és nekem így kényelmes, úgyhogy nekem ne akarja már senki megmondani, hogy egészségtelen vagyok emiatt.

Amúgy hacsak nem kamu a kérdés (amit erősen kétlek..), elég guszta lehetsz, kérdező, és nem csodálom, hogy sehova nem vesznek fel. Szerintem ha ilyen embert interjúztatnék, mint te, utána ledomestozosnám még az ajtókilincset is.

2021. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!