Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj felfrissítése másnap?

Göndör haj felfrissítése másnap?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, már a hajmosási technikákra rájöttem, illetve jövök folyamatosan, hogy nekem mi válik be, aznap nagyon szép, de másnap reggel kóc az egész (este felkonytolom). Még vannak hullámok, de azok már nem állnak össze, később csak rosszabb lesz. Azt láttam a videókból, hogy vizesen be kell szárítani. De én nem szeretnék minden nap hajszárítózni (főleg télen), mert az sem egészséges. Valami tipp, hogy hogyan lehetne felfrissíteni? Nektek mi vált be, hogy csináljátok? Köszi a válaszokat!

21/l



2021. máj. 12. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hajszárítózni, magától is megszárad. Nem kell rá sok víz.
2021. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De attól még szénaboglya leszek :(
2021. máj. 15. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem fésülöd?
2021. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy. Csak ha másnap felkelek, akkor már szöszös, kósza hajszálak szanaszét, és hiába vizezem be egy kicsit, nem ugrik vissza szépen. Láttam egy videót, ahol a csaj újból megmossa (fejtetőt nem), kifésüli és beszárítja. De nekem ez nem fog működni. Vettem egy sparyt, amit ha ráfújjok, újból begöndörítené, de az sem jó. Ezért is kérdezem hogy ti esetleg, hogyan frissítetek fel a még "frissen mosott" hajat.
2021. máj. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!