Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít már, hogy mindenki ilyen ocsmány szőkére festeti manapság a haját. A természetes szőke nagyon szép, de ez? Hát 2 kmről meg lehet mondani, hogy festés. Miért kell ezt csinálni? Ráadásul nem mindenkinek áll jól, sőt nagyon kevés embernek.

Férfiak, ti ezt szeretitek? Hogy egy hét múlva lenövés van az asszonyka feje búbján?


2021. máj. 10. 20:59
 1/9 anonim válasza:
34%

Fejezd már be.

Igen, nekem tetszik, hogy szőke egy csaj.😍😋


Imádom😍


Mivel én is az vagyok, csak természetesen, és férfi nemet képviselve.

2021. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én a természetes szőkét szeretném :)
2021. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Festett szőke vagyok. Nem egy össze kontárkodott festést csinál a fodrászom, hanem hozzáértő, babylights technikával van festve, sokat fizetek azért hogy szép legyen a végeredmény és megfelelően is ápolom. Mivel fehérbőrű és kék szemű vagyok ezért jól áll a szőke, sokkal jobban mint az eredeti hajszínem.

Nyilván látszódik hogy nem természetes szőke a hajam.

2021. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért járok fél évente 30 ezerért fodrászhoz h ne egy lenövésem legyen. Nem otthon kell kiszőkìteni majd be festeni olcsó drogériás hajfestékkel. Évekig voltam szőke. Most balayage van. Nem a pasiknak akarunk amúgy se tetszeni teso hanem magunknak🤷‍♀️
2021. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szép barna haj a top, de kinek mi.
2021. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, féltékeny vagy a szőkékre?

Mért?

2021. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tud igényesen kinézni egy festet szőke haj is, ha nem otthon lett összekontárkodva:)
2021. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, csak nem értem, miért nem lehet természetes a világunk. Miért kell ilyen plasztik Földön élnem?
2021. máj. 10. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
És ki mondta h festett hajúval jöjj össze? Vagy aki mondjuk huszonévesen már őszül mint én az fogadja el csak simán h cikizzék?
2021. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!