Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mostanában gáz a...

Szerintetek mostanában gáz a lépcsőzetes haj?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Levágtam a hajam lépcsőzetesre, de nagyon nem tetszik. (nem azért, mert rosszul csináltam, csak szerintem nekem nem áll jól.)

lapocka alá érő hajam van (hullámos) és 8cmrel az állam alatt kezd lépcsőzetes lenni. kb 20cmt kéne visszanőnie a hajamnak elől,hogy egyenletes legyen. Szeptemberre nagyon remélem, hogy visszanő. Van rá esély? Vagy kb. mennyi nő addigra vissza (cm)? Esetleg tudtok ajánlani otthoni hajnövesztő technikákat, amik beváltak?

előre is köszönöm :)



2021. máj. 8. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Sokszor látok szépet, persze azt is el lehet rontani. Szerintem megnőhet annyi idő alatt. Tudsz venni ennek gyorsítására szereket, meg lehet otthoni pakolásokat is készíteni. Youtubeon/tiktokon vannak nagyon jó ilyen ötletek.
2021. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép link?
2021. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A haj havonta 1 centit nő kb... Szeri ted szeptemberig hogyan nóne 20 cemtit?
2021. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A lépcsőzetes szép. De csak dús hajon szabad. A kevés haj nem tud layereződni, ha sok a hajad, akkor meg majd hozzászoksz.
2021. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, az, hogy neked nem áll jól, pech, de ez csak haj, majd megnő. Nekem is szúrta már el hajam a fodrász, hát nem voltam boldog, de nem nagy cucc.


Ha zavar, kösd össze vagy tegyél bele csatot, pántot.

2021. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!