Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eljutotttam oda, hogy nem...

Eljutotttam oda, hogy nem akarom tovább hordani úgy a hajam, ahogy közel 50 évig volt. Mit csináljak vele? (Azon kívül, hogy letolom nullás géppel.)

Figyelt kérdés

Tehát: NAGYON vékony szálú (van, hogy az ujjaim között van egy szál és nem látszik, tapogatni kell, hogy megtaláljam), nem lenne nagyon kevés, de gyógyszer miatt rengeteg kihullott. Nem őszülök még és nem igazán szeretném (még) befesteni. Barna. Most "hosszú", a vállamig ér. Ennél hosszabb még soha nem volt (nem nő tovább). Hátul baloldalt van egy idióta forgóm, emiatt ha ki van bontva, furán áll. Ha rövid, fiús vagyok. Ha hosszú, akkor vagy befogom (lelapul -- fiús) vagy kiengedem (egy óra múlva lelapul -- fiús). Ha bedauerolom, MINDIG tönkremegy, de nagyon. Hiába kis gyengécske, a hullámot egy óra után kirúgja. (Fodrász készítette a hullámot.) A festék soha nem fogta meg (egyszer sem, két-három alkalommal próbáltam, volt tartós festék, melír, bemosós festék, a melírt fodrász csinálta).

Képtelen lennék aszimmetrikusan hordani.

Mit csináljak vele? Annyira kevés és annyira nincs tartása, hogy felnyírni sem biztos, hogy jó ötlet lenne, pedig tetszene talán.

Köszönöm előre is és bocsánat a litániáért...



#haj-haj
2021. máj. 7. 16:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Még valami: a hajamhoz hasonlóan a bőröm is EXTRÉM érzékeny és ezért semmilyen lakk, gél, hab, zselé, spray nem jön szóba. (Mert érintkezne a fejbőrömmel.)
2021. máj. 7. 16:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól van cunci, de előbb te mutass a farkincádról.
2021. máj. 7. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közel 50.
2021. máj. 7. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez így kb a lehetetlen küldetés.

Rövid be legyen, hosszú ne legyen, festeni nem lehet, még hajhabot se lehet tenni rá...


Alapból azt javasolnám, hogy hajhabozd vagy waxold be alaposan, és rakd be éjszakára. Nekem is extrém egyenes a hajam, de ez képes behullámosítani. De ha semmilyen terméket nem tudsz használni, akkor itt már nem lehet mit kezdeni.

Max még az a lehetőség, hogy nem egyszerűen lenyalva közöd össze, hanem raksz bele tupírt, fonatot, akármit.

2021. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! Ez tök jó ötlet! A fonat és a tupír is. :)
2021. máj. 10. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ricinusolajjal próbáltad már megerősíteni? Paróka esetleg? Sapka?
2021. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, ricinus asszem nem kell rá, mert már nő szépen vissza (mármint ami kihullott). Vagy a ricinus képes kevés hajból sokat csinálni?

Parókán gondolkoztam már. Nullás géppel letolni és paróka. Szerintem meg is teszem, ha már őszülni fogok. De az az igazság, hogy bármilyen kis macskajancsi, szeretem a hajam.

Sapka is lenyalja!! Meg nyáron nem fogok sapkát hordani 50 fokban. De kalapot szoktam. Az jól is áll. :) (Csak alatta megizzad a hajam és... és... lenyalódik. :))) )

2021. máj. 10. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
a ricinus erősíti a hajat
2021. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor beszerzek.

2021. máj. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!