Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mennyit költ havonta...

Ki mennyit költ havonta festésre a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Nekem szőke a hajam és fekete tincsek vannak benne. (Mindkettő festett). Ezért fizetek 14 ezer ft-ot. Kicsit sokallom, és érdeklődnék,hogy én járok drága helyre, vagy ennyibe kerül manapság egy fodrász? Pest megye

2021. máj. 7. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat az lemaradt,hogy hosszú hajról van szó.
2021. máj. 7. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem rövid hajam van, Ilyen ammóniamentes festéket használ a fodrászom:

[link]


festés, vágás, szárítás: 12e ft.

Budapest, XI. ker.

2021. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én itthon festem, de azt hallottam, hogy legalja, alig ért hozzá típusú fodrásznál kicsi faluban a lenövés festése festékkel és vágással 7000 Ft.

Ha a fodrászod szépen csinálja, akkor megéri a 14000 Ft-ot.

2021. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb két hete voltam Budán, a hosszú hajam leszívatásával együtt a festés NEGYVENEZER Ft volt. Azt hittem, kancsin maradok. De végül is a szalon is elit volt és a szőkítőből is sokat kellett kanalazni, a végeredmény pedig pompás. Egyébként magamnak színezem évekig leszívatás után.
2021. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 hetente járok kb. Minden alkalommal vágatok is, picivel váll alá érő hajam van, (néha long bob).

Festés, mosás, pakolás, vágás, szárítás, vasalás: 10.000.-

Vidék (Dél-Alföld).

2021. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elôzô fodrásznál nagyjából borravalóval volt 7000 körül, de szarul dolgozott, teljesen tönkretette a hajam, mostani fordászomnál borravalóval szokott 20 ezer lenni nagyjából.
2021. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kB. Melltartópantig ér a hajam és balayage technikával lett festve. Ez volt 30 ezer(és első alkalom volt). Amúgy nem járok havonta fodrászhoz. Inkább félévente. Azért is lett balayage, mert az igénytelen.
2021. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!