Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Billie Eilish-nál kb. 5 évvel...

Billie Eilish-nál kb. 5 évvel vagyok idősebb. Egy közeli felvételen látszott, hogy mosolygáskor nagyon ráncos volt a szeme körül, az arca is. Nekem nem olyan. Mitől függ, hogy valaki hány évesen és mennyire ráncosodik? Sok sminkelés lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én nem sminkelek, de ő híres emberként nyilván rengeteget van mázolva, lemosva.
2021. máj. 6. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

hidd el, egy kozeli felvetelen, eros megvilagitasban te sem lennel szebb. a sztarokon hajlamos az atlag ember nagyitoval is a hibat keresni: itt egy szarkalab, a hasara feljott 1 kilo, a haja le van lapulva.. stb.


egyebkent lehet genetika, eletmod, borapolas kerdese is. nem mindenki oregszik egyforman, nekem is van olyan velem egykoru ismerosom, aki vagy 10-el tobbnek nez ki, meg olyan is, akin kb egy darab ranc sincs.

2021. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rossz alvás, kis kiszáradás elég a ráncokhoz.
2021. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Előttem is jókat írtak, de az is lehet, hogy neked csak zsírosabb a bőröd, mint neki, és amiatt ráncosodik kevésbé.
2021. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Van egy iráni barátom, akinek olyan sima a bőre, mint egy babának, pedig 28 éves és rendszeresen bulizik, iszik, és ugye az alkohol nagyon dehidratál. Én meg iszom egész nap a vizemet és sokat alszok, mégis látszanak már ráncok a homlokomon és száraz a bőröm 25 évesen🤣Genetika kérdése nagyrészt, najó azért így is 20-22-nek szoktak nézni, szóval nem panaszkodok.
2021. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet genetika is. Nekem is van a szemem alatt egy "ranc", ami kb. 6eves korom ota ott van. Anyukamnak is van fiatal kora ota. Szoval vannak akiknek egyszeruen ilyen a szeme.
2021. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ránc? Arra gondolsz mikor a bőr össze megy és ráncnak látszik? Az nem az.. Csak úgy látszik. Én is ilyen vagyok mikor vigyorgok
2021. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
A gyors elet, sok melo (gondolom enekeskent is ez igaz Ellishre) es a drogok gyorsan meglatszanak az emberen. Ha valaki nem mergezi a testet, az meghalalja. 🙂
2021. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!