Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta nagyon ragad??

Cukorgyanta nagyon ragad??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap vásároltam egy cukorgyantát azt hiszem x-epil márkájút, sok videót néztem amiben kézzel viszik fel a bőrre és tök szép simára megcsinálják. Ezzel ellentétben nálam kivétel nélkül minden ragacsos lett, és tudom hogy bele kell jönni meg ilyenek. De itt most a ragadás az amit nem értettem addig melegítettem amíg kell, még a kezemben annyira nem is ragadt de felvittem és amikor le akartam gyorsan tépni nem tudtam mert odaragadt. Vettem mellé csíkot is, azzal is kipróbáltam hát nem jött le semmi. Mit rontok el?


2021. máj. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy vegyél fel hozzá fólia kesztyűt.
2021. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor szokott előfordulni ha túlmelegíted. Ahelyett, hogy követnéd a használati útmutatót inkább a gyantát figyeld, ha kell, vedd le a melegítésről és kevergetéssel ellenőrizd az állagát többször is és ha már felvihető akkor azonnal hagyd abba a melegítést és vidd is fel a bőrre gyorsan mielőtt lehűl. A másik lehetséges magyarázat az, hogy túl gyorsan akartad lehúzni miután felvitted egy 30 másodpercet várjál vele.
2021. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hintőpor a megoldás. Gyantázás előtt vigyél fel a bőrödre, illetve a kezedre is.
2021. máj. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem még valami régebbi cukorgyantám van maradék, de azt műanyag spatulával viszem fel, így csak arra ragad, nem a kezemre. Szépen vékony rétegben felkenek vele egy csíkot, rásimítom a lehúzó csíkot, belenyomogatom, várok egy kicsit hogy megkössön és letépem.

Gyantázás előtt megmosom a bőrt és megszárítom (pl nedves hónaljba nem ragad annyira). Erre valóban jó lehet a hintőpor, köszi a tanácsot, 3-as :)

2021. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Spatula és papírral húzd le

(gyantapapír)

2021. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!