Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemölökömnél (középen az...

A szemölökömnél (középen az orrom felett) tele lett kinyomni való pöttyökkel. És 2 db nagyon bepufisodott, és most szinte fáj a fél arcom (a homlokom és a szemem körül is). Mit kell vele csinálni ?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szokott lenni, ha van, akkor vagy kinyomom, és annak annyi is, vagy ha kezd kijönni, akkor bekenem arcszesszel (nálam így is elmúlik), de most elég sok lett, pedig sokat mosok arcot, reggel szappannal, utána csak simán vízzel.

De nem hogy csak "zavaró" ahogy kinéz, hanem már 2 napja fáj, tegnap meg annyira fájt, hogy a fejem is megfájdult tőle.


És nem is akar leállni.

Reggelre lejjebb ment, d.u. megint elkezdett dagadni, most megint ott tartok, hogy fáj mindjárt a fejem.


Egy ideje ott voltak azok a pöttyök, reménykedtem benne, hogy eltűnnek, de mégsem, tegnap próbáltam kinyomni, de nem sikerült.


Mit tegyek rá ?

Tettem rá alkoholt, tettem rá arcszeszt, és neogranormon-t is.



2021. máj. 5. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Betadinnal fertőtlenítsed le és hagyjad, ha nyomkodod, akk csak rosszabb lesz, és egy csúnya folt marad helyette...
2021. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az általában jó az ilyesfajta pöttyökre ?

(Szemöldök, orr alatt, fiúknál bajúsz alatt ? :D mert nekik is szokott lenni :D)

Nem is kell kinyomni, elég ha azzal bekeni az ember és el is múlik ?


Köszi a választ!

2021. máj. 8. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen elég azzal bekenni, akár töbnször is, az fertőtleníti és hamarabb elmúlik, jobb ha nem nyomkodod...

1es

2021. máj. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!