Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tudna gyorsabban nőni a...

Mitől tudna gyorsabban nőni a hajam?

Figyelt kérdés

Pár hete levágattam állig érőre a hajamat és nagyon megbántam, kevésbé érzem így nőiesnek magam. Ugyanakkor muszáj volt mert így végre már tényleg minden szőkített rész lekerült és természetes hajszínem van.. Mitől tudna gyorsabban nőni?


És kb mennyi idő alatt lesz újra majdnem mellig érő hajam?


Köszönöm a válaszokat..


25/n



2021. máj. 5. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mellig érő hajad minimum másfél év múlva lesz. Ha extrém gyorsan nő, akkor talán 1 év. Szedj vitaminokat, használj jó hajápoló szereket, hajvégápolót, ritkán vasald.
2021. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlatos 3-4 havonta visszavágni egy centit, vagy amennyi letörött, mert ha nem vágatsz belőle és megnő mellig érőre, töredezett lesz, és vágathatod le megint.
2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem, meg pont az a problémám h gyorsan nő. Ez csak azóta van mióta folyamatosan be van gumizva a hajam. Nem túl szorosra, és vastag puha hajgumival.
2021. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer ugyanígy jártam, csak még rövidebbre vágattam. :/ Rengeteg zöldséget ettem akkoriban, sok vizet ittam és sörélesztő tablettát szedtem. Elég gyorsan nőtt így.
2021. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok. csak kíváncsiságból kérdezem h miért lettem lepontozva? saját tapasztalatomat írtam le. Meg ahogy látom a #1-es is le lett pontozva...
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom. én mindenkit felpontoztam aki válaszolt a kérdésemre.
2021. máj. 5. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor passzolok, /valaki trollkodik/ ám a 20 éves lányom kb fél évente vágatja le bob- ra, és mikor küld képet magáról akkor már megint hosszú neki./ kb a válláig ér/ Csak neki nem áll jól a hosszú haj, mivel eléggé nyújtja a fejét, pedig szerintem is szebb a hosszú haj. szóval simán lehet fél év alatt hosszú hajad.
2021. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor nekem pont egy olyan állapotban volt, hogy muszáj volt gyorsan nőjjön, mert abban a fázisban sehogy sem állt, akkor minden nap 10 perc fejmasszás, oliva olajjal kevert meleg ricinus olaj pár órát. Ne sokáig, mert szellőznie is kell a bőrödnek. Azt hiszem akkor kezelgettem kókusz olajjal is. Túl sokat ne mosd, kárára ne menjen.

Ja, és jut eszembe. A rízs vizet ajánlom. De csak a hajtövekre. Nem tudom miért szárította nekem régen, de már nem. Ajanlottabb bio rízsben, én rendessel csináltam. De mindenképp legyen desztilállt gyárilag a víz.

Avram Latosca csatornáján van videó róla. Én nem fél óra után mostam le, hanem száraz hajamra raktam, hogy a fejbőröm legyen nedves.

Két hét alatt a felszedett rész lenőtt, és megnyugodtam, olyan volt mint a bubi, csak hátul felvolt vágva, és a hosszúrész is, tehát kilátszott.

Élveztem a tekinteteket, hogy azt nézteke, hogy hajat festettem, vagy mi változik ennyire a hajamon:))

2021. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!