Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tegyem rendbe az arcom?

Mivel tegyem rendbe az arcom?

Figyelt kérdés
Eddig még sose voltak ilyen szinten pattanásaim, egy-egy helyen volt általában, most meg az államnál, homlokomnál, orromnál, kb. mindenhol van egy-kettő kissebb-nagyobb. Pont most, hogy visszamegyunk suliba. Van valakinek valami tanácsa egy hét alatt hogy kéne remdbetenni, vagy legalább javítani rajta picit? A legnagyobbat elkaptam (tudom, hiba) a többihez nem nyúlok.

2021. máj. 4. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Igyal sok folyadekot es reggel es este is alaposan tisztitsd meg vlm jobb lemosoval, olajos is lehet meg micellas viz is.

Ne bantsd,lehet h a ciklusodtol jott elo, 1 het alatt pont szepen el kell muljon.

2021. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a balea med gél lemosót tudom ajánlani, olcsó és jó. Szóval ha nincs egy jó lemosód akkor ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani.


Illetve hasznalj a bőrtípusodnak megfelelő hidratálót. Mert az se árt.


Pattanasokra: Bephanten, az nekem mindíg lehúzza őket.

2021. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!