Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás myomogatas helyett a...

Pattanás myomogatas helyett a kozmetikaban nem született meg modernebb módszer?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy valami olyan modern bőrtisztitasi technológia, amivel nem sebes az ember arca mimum egy hétig?
2021. máj. 2. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hámlasztás.
2021. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt elfelejtettem írni hogy 14 éves lányról szól a kérdés. Neki ez nem jó szerintem.


Olyan eljárásra gondoltam, amit esetleg valami géppel végeznek és nem kell utána egy hétig a sötét szobában gunnasztani, mert annyira pöttyös az arca, hogy nem megy ki emberek közé.

2021. máj. 2. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen kezdtem el otthon hámlasztani. A kozmetikusoknál levő hámlasztás tényleg erős, de ma már több féle hámlasztó is van a piacon amiket rendszeresen lehet használni.
2021. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet. 😊🌸
2021. máj. 2. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell cigizni meg drogozni, és nem lesz ocsmány a bőröd :)
2021. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom ajánlani a hámlasztókat, nekem segítettek. Szerintem ha nem egy ultraerős hámlasztóval kezdtek, akkor nem lesz baja a bőrének.
2021. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jó a kozmetikus . Ha valaki nem tud úgy nyomkodni , hogy aznap eltűnjön a nyoma az nem jól nyomkod!!
2021. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a lányom és én is az a kategória vagyunk, hogy több mint egy hétig nagyon csúnya a bőrünk kozmetikus után. Pedig elég modern szalonba "járunk". Ezért is tettem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat.

2021. máj. 2. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kell cigizni meg drogozni, és nem lesz ocsmány a bőröd :)" Az ilyen aljas válasznak mi értelme? Barátnőmnek tini kora óta problémás a bőre, nem iszik, nem dohányzik, rengeteg mindent kipróbált, ezer orvosnál kivizsgáláson járt már...
2021. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok ki más kozmetikusokat is! Lehet hogy nem ők csinálnak valamit rosszul, hanem valamelyik krémre reagál érzékenyen a bőrötök.

Én több helyen is jártam, de mindig 1 hétig kétszer rondább volt mint előtte, aztán végre találtam egyet ahol nem.(volt hogy oda-vissza 2x2 órát ültem a buszon, de akkor is oda mentem nem mertem mást kipróbálni)

2021. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!