Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolnokon a Figaro Szépségség...

Szolnokon a Figaro Szépségség Studioban a Chocolate Brown Collagen csöves barnulást próbáltátok már? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok????? Tényleg 6 perc, 400 ft ??? Hogy működik ez a csoki csöves? :)
2010. aug. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ahol 3 plakát van kitéve? egy szőke, vörös és kék hajú nőről?
2010. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őőőőőőő, nem tudom pontosan de az Ady Endre úton van .
2010. aug. 22. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
collagen? miért collagen?:O
2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát... így van kiírva :D



Chocolate Brown Collagen

Szoláriumozóknak

Kollagén cső a Sun System-től!


Megelőzi a bőr öregedését,

fokozza a kollagén és elasztin termelődését,

Rugalmassá és feszessé teszi a bőrt.


Mi a kollagén?


A kollagén a legnagyobb mennyiségben előforduló fehérje, a bőr csaknem 75%-a ebből áll. Akár azt is mondhatjuk, hogy ez az "örök ifjúság forrása", hiszen elsősorban ez a fehérje segít a ráncok elsimításában. A külső környezeti hatások és az öregedéssel együtt járó természetes folyamatok idővel jelentősen csökkentik a szervezet keratintermelő képességét, így ahogyan idősödünk, bőrünk is egyre ráncosabbá válik.


Mi az elasztin?


A kollagénnel együtt fordul elő az irhában. Fő feladata, hogy biztosítsa a szervek és a bőr megfelelő formáját. A fehérje mennyisége - a kollagénéhez hasonlóan - szintén egyre csökken az öregedés során, ami még tovább fokozza a ráncok mélységét és csökkenti a bőr feszességét.


Bőrünk működéséről


Bőrünk alapvetően három fő rétegből fel:

a külső réteg a hám (epidermisz),

a középső az irha (dermisz),

ez alatt pedig egy zsírtartalmú réteg,

a bőralja (hipodermisz vagy subcutis) helyezkedik el.

Az epidermisz bőrünk legvékonyabb rétege, azonban mégis ennek jut a legfontosabb szerep a szervezet külvilággal szembeni védelmében, mivel ez van legkívül. Az epidermiszben található sejtek közül érdemes kiemelni a következőket:

A keratinociták a keratinnak nevezett fehérje termelődéséért felelősek.

A Langerhans-sejtek segítenek megakadályozni, hogy az idegen anyagok bejussanak a szervezetbe.

2010. aug. 22. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én máshol próbáltam ezt a csövet, én azt vettem észre,hogy nem gyengébben barnit,mint a többi chocol.brown cső. Szerintem ez inkább a fehér érzékeny bőrüeknek jobb.
2014. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!