Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze-vissza áll a hajam, mit...

Össze-vissza áll a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Január elején levágattam valami ilyesmire:

[link]


Hátul tépett, elől viszont nem. A hónap eleje felé, amikor nem voltak nyitva a fodrászok, meguntam az egészet és kitaláltam, hogy ilyen frufrut vágok magamnak:

https://www.youtube.com/watch?v=MEWADz9kKRc


Meg is néztem ezt a tutorial videót vagy háromszor. Gondoltam csak nem lehet olyan nehéz, ezért (persze a videót követve) elkezdtem vágni. És itt kezdődtek a bajok. Az oldalát teljesen tönkretettem, ezért azt teljesen levágtam, így a frufrum az teljesen ki volt nyírva a fülemig. Aztán rájöttem, hogy nem is tetszik, levágtam az egész frufrum egyenesre, viszont a másik oldalt nem vágtam bele, de gondoltam, hogyha már az egyik oldalon ennyire ki van nyírva az egész, akkor az hülyén állna ha a másik oldalon normális. Ezért ott is kivágtam, és most úgy nézek ki mint egy gombafej, főleg ha összefogom a hajam, még rövidebb tincsek vannak az egyik oldalon, ezért azt se tudom megoldani hogy esetleg összefogva előrerakok egy-egy tincset mindkét oldalra , mert az egyik oldal hosszabb mint a másik. És ráadásul elölre össze-vissza jönnek a tincsek, mert bénán választottam el az elején, így az összes frufrunak való rész máshova meg. És ha ez nem lenne elég, még azért látszik hátul, hogy valaha bob hajam volt. És most nem tudom mit kezdjek vele, hátracsatolni nem akarom, se hajpánt/hajráf. Van valami ötletetek? Köszi, ha elolvastad, és bocsi a helyesírási hibákért.


2021. ápr. 22. 17:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Privátban tudnál küldeni képet hogy most hogy nézel ki? Mert így nem igazán tudom elképzelni hogy, hogy néz ki a hajad

És akkor hátha tudok valamit segíteni

2021. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem marad más, mint géppel rövidre nyírni az egészet. Én is így jártam, de szerencsére jól állt aztán a tüsi haj is. Nem is növesztettem meg azóta :)
2021. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem is képet? Szerintem ebből még ki lehet hozni bőven valami jót :)
2021. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!