Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hajfestékről?

Figyelt kérdés

[link]


Sötétbarna festett hajam van,ilyennel szeretnék egy részt belőle leszőkíteni.Sikerülni fog? Mert itt mutatja,hogy jó rá!

Vagy mit ajánlotok szőkítőporozáson kívül?


2010. aug. 22. 04:10
 1/7 anonim ***** válasza:
barátnőm a fekete festett haját szőkitette, egy pár alkalom és jó lesz. elsőre ne várj csodás, sőt sárgásvöröses lesz az tuti, de 3-4 festés és befogja fogni rendesen.
2010. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne palettével csináld:S Szerintem nem jo hajfesték..De egyébként többször kell majd csinálnod, mert eleinte tényleg ilyen vörösses sárgás lesz. 2- 3* megkell majd ismételni.
2010. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amugy sztem ebben is van szőkítőpor :S
2010. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg természetes hajszínre mutatja, hogy jó és a tied nem az
2010. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
festett hajra sose lesz olyan színű a hajad mint ahogy a dobozon mutatja...és igen többször kell festeni a hajad hogy ilyen szint kapj...de egyszerre meg nem szabad nagyon sokszor festeni várni kell 1-2 hetet mert kifog hullani a hajad
2010. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát a sötétbarna hajat simán a szőke festékkel befestve nekem (bocsi h igy irom de..) fos szinű lett!! igaz nekem csak melirozva lett, de ugyan az... én NEM ajánlom senkinek a szőkítő port hidrogénnel!!barátnőmnek anynira leszivta h szabályosan eltört a haja..nagyonkicsi lett neki..elment fodrászhoz h csináljon neki vele valamit és nagyon rövid lett a haja ugy hogy kijavitotta
2010. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEm baj ha nem lesz ilyen szőke,az is meg felel ha sárgás lesz,mert csak színezni szeretnémm!
2010. aug. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!