Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék venni csattos...

Hol tudnék venni csattos póthajat? Csak 1-2 tincs kellene, lehetőleg színes (:

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem h hol lehetne ilyet venni, vagy nem tud-e valaki nekem valahogy segíteni (ismerős, vagy akárkitől) (: Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 22. 00:14
 1/7 anonim válasza:
ha nálatok van goods market ott, vagy kisebb százasboltokban de ha akarod a neten is megnézheted, nálunk Miskolcon egy olyan tincs 100ft :)
2010. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:O:O és Miskolcon hol?:O:O az nagyon érdekelne... amúgy nem tudnál nekem neten mondani oldalt? (:
2010. aug. 22. 00:56
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez elég olcsó.

vagy van emberi hajból készült is, az jobb, de annak kb 1500 ft darabja.

(és a csat még mindig csak 1 t-vel írandó.)

2010. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elnézést! :D és köszönöm ... és az elsőt kérdezném, h Miskolcon hol találok olyan olcsón?:O
2010. aug. 22. 02:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy türkizkék, 50 centi hosszú, 400 forintért eladnám, ha kell írj!
2010. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

cijasztok

ezen az oldinh lehet rendelni v venih?

(mert ezh nem magyar oldal:(


[link]

2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van magenta színű hajam, tincsenként adom el, ha valakinek kell, írjon a címemre. DE tényleg csak olyan akinek komolyak a szándékai :D
2011. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!