Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik home office-ban vannak:...

Akik home office-ban vannak: Reggel, vagy este zuhanyoztok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a zuhanyzás már ki lett merítve jó párszor, ezúton csak azokra vonatkozik a kérdés, akik otthonról dolgoznak, és ritkábban mennek el.

Én, mióta itthonról dolgozok, egyre inkább rászoktam a reggeli zuhanyzásra, mert számítógépes munkánál jól jön valami reggeli ébresztő (a kávé mellett), és a reggeli bemenetel mostanában ugye kimarad, ugyanakkor kevésbé izzadok le napközben, mint amikor be kellett járni. (Akkor inkább esti zuhanyzó voltam emiatt.) Nyáron mondjuk a meleg miatt akár kétszer is szoktam zuhanyozni, akár itthoni, akár benti munka mellett is.



2021. ápr. 19. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Este zuhanyzok. Nem tudok úgy elaludni, hogy koszos vagyok, és odakint elkoszolódok az udvaron :)

Szeretek a friss levegőn lenni, tenni-venni.

2021. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

maradtam az estinél

de amúgy van, hogy csak két naponta tusolok. annyival kevesebb izzadással, koszolódással, stb-vel jár, ha csak ülök egész nap itthon, hogy gyakorlatilag felesleges a komplett tusolás, valamikor csak itt-ott megmosom magam és kész.

2021. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel is és este is szoktam :D tudom, hogy nem feltétlen egészséges, de ehhez szoktam hozzá. Reggel általában hideg-meleg váltózuhanyt csinálok, hogy felébredjek, viszont este nem tudok úgy elaludni, hogy nem vagyok frissen lefürödve.
2021. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én is az estinél maradtam.
2021. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel.
2021. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Este. Ahogy a home-office előtt is megszoktam. Reggel pedig egy hidegvizes arcmosás + kávé ébreszt :)
2021. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!