Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wax bean gyantát mivel szedjem...

Wax bean gyantát mivel szedjem le a bőrről?

Figyelt kérdés
Rendeltem a waxx.me-ről gyantát minden szuper, de utána a bőrömön marad gyanta ugye. Vettem erre való olajat, nem szedi le rendesen. Olivaolajjal is megpróbáltam az valamennyivel jobb de az se szedi le teljesen. Mivel tudnám?

2021. ápr. 15. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vazelin
2021. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2021. ápr. 15. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nemtom, de arra gondolok,hogy pl lehet,hogy úgyis kiázik, pl ha van otthon fürdőkádatok, akkor az pl lehet jó.

Vagy tehát tényleg totál nem értek hozzá, de pl körömlakllemosó?

Vagy pl alkohol? Lehet, hogy az pl oldaná, és kíméletesen. Pl elég lehet szerintem akár egy bor, vagy arcszesz is. (Egyikből se szükségeltetik értelem-szerűen az összeset rárakni:))

2021. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*fürdőkád mint magát a tartályt, a kádegységet teleengeded vízzel, és belefekszel, beleül, lubickolsz egy kicsit benne.
2021. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*beleülsz
2021. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!