Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajból, világos...

Festett fekete hajból, világos barna?

Figyelt kérdés

Otthon festettem eddig a hajam és eredeti színét szeretném visszakapni ami szőkésbara/világosbarna.

Na most én befestettem feketére... ha esetleg rákenek valami szőke festéket az működhet pár festés után? Szőkítőt nem akarok használni mert van már vele rossz tapasztalatom.

Inkább menjek el fodrászhoz, vagy működhet otthon is? Nem akarok rengetek pénzt ott hagyni ha nem muszáj


2021. ápr. 14. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Vannak olyan keszitmenyek, amik kiszedik a festeket a hajadbol, szerintem mindenkepp azzal probalkozz. Ha a festett fekete hajadra szoke festeket kensz, az eredmeny nem lesz tul szep.
2021. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Igen vannak olyan keszitmenyek, amit egyes ir, mindenkepp azzal probald, ha szoket teszel ra vagy nem valtozik semmi es csak roncsolod a hajad, vagy voros lesz.


C vitamin porral is allitolag lehet hajat vilagositani, nezz utana. Drogeriaban lehet kapni azt is. Egyszer lattam youtubeon egy cseh not, aki C vitamin porral a sotet voros hajabol sokkal vilagosabb voroset csinalt.

2021. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
minden ilyen szer károsítja valamilyen szinten a hajat. hozzáértés nélkül lehet a legnagyobb kárt csinálni
2021. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább bízd egy jó fodrászra, a festett fekete hajjal a legnehezebb bánni és könnyen letörhet az egész.
2021. ápr. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!