Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Curlygirl.hu rendelt már...

Curlygirl.hu rendelt már valaki innen? Megbízható?

Figyelt kérdés
Furának tűnik nekem az oldal, viszont itt találtam egy terméket amit máshonnan nem, csak külföldről tudnék rendelni :/
2021. ápr. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én most hallottam először erről az oldalról, gondoltam megér egy próbát. Nem tudom hogy mit találtál furának vagy valami, de nekem jónak tűnnek a termékek. :)
2021. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azokkal nincs baj (bár erősen google fordító jellege van a leírásoknak, néha a cikkek szövegezése is fura). Be akartam regisztrálni, ahhoz csak egy email címet kellett írnom, és lett egy "fiokom" (a honlap szerint). Se egy e-mail nem érkezett, jelszavam sincs. Elérhetőséget nem találok, valami címet, akár egy e-mail címet, hol tudnám őket felkeresni.
2021. ápr. 10. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet már megoldottad a fiók problémát, de ha megadtad az email-ed akkor kapsz is egy email-t egy jelszóval és onnantól be tudsz jelentkezni.

Az higy mennyi megbízható még nem tudom, most tervezek rendelni tőlük én is.

2021. aug. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem fura, én azt kaptam amit rendeltem, viszont sajnos egy termék hiányzott a csomagból.

Írtam nekik, de a hosszú hétvége miatt most várnom kell a válaszra.. kiváncsi vagyok.

Pont az volt a legdrágább termék és a számlán mindenhol rajta volt csak a csomagban nem, de ugyanannyit fizettem, mintha benne lenne, tehát valószínű csak valami hiba. :/

Remélem..

2021. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!