Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valami hiper...

Ajánlanátok valami hiper szuper arckrémet?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok.. 5 éve használok rancmegelozo arckremeket.. Sajnos mégis látom, hogy a homlokom kezd rancosodni. Tudtok valami jó feszesítő krémet ajánlani? Az sem baj ha drágább kategória.
2021. ápr. 9. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az arcápolási rutinod és azt se milyen típusú a bőröd.

A nap okozza a ráncokat, emiatt fényvédőt érdemes használni.

Ránc megelőzésére jó a retinol is.

2021. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normál bortipusom van. Nem zsíros, télen kicsit szárazabb de nem veszes. Az arcapolasi rutinom annyi, hogy reggel fogmosas után bekenem az arcom egy nappali krémmel 😅 nem viszem túlzásba.. Egy ideje a pom pom krémeit használom.
2021. ápr. 9. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez így elég kevés. Reggel este használni kellene egy arctisztítót, reggel este hidratálót, reggelente pedig fényvédőt.
2021. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így lesz. Köszönöm 😊
2021. ápr. 9. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták a nap okozza leginkább a bőr ráncosodását,ha nem ápolod megfelelően ,mindegy mit kensz rá.Írok egy példa rutint,nem tudom mennyi pénzt szánnál rá.

Tisztítás első lépéseként:garnier rózsaszín kupakos micellás víz vagy mixa very pure

Második lépés tisztítás:balea ultra sensitive géles lemosó vagy CeraVe Hydrating Cleanser ,ez kicsit drágább

Hidratáló:Balea med ultra sensitive mattirende 24-h pflege vagy Cerave Moisturizing Lotion vagy La Roche Posay

Hámlasztani is fontos:a The Ordinary márkát ajánlanám vagy a dm-ben kaphatóak Revox hámlasztók,de ha még nem hánlasztottál mindenképp egy gyengébb savval kezdd

Fényvédő:sundance kids ultra sensitive 50+ a kis tégelyes 500 Ft alatt van,de egy csoda

Hidratáló,aztán jöhet a fényvédő,aztán a smink rá,amiket írtam minden lépésnél az első dm-ben kapható,pénztárabarát,szemétmentes termék

2021. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nivea micellas vizet használok, de csak esténként, fürdés után azzal tavolitom el a maradék sminket. Tegnap rendeltem a pompomtol éjszakai és nappali kremet + egy arctisztito habot és egy fenyvedo bb krémet. De veszek egy rendes fenyvedo krémet is a dmben jovoheten. Azt minden nap használni kell? Vagy csak nyáron?? Én erre nem is gondoltam h ez ennyire fontos. Köszönöm szépen a jó tanácsokat 😘
2021. ápr. 11. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap:)
2021. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindennap.
2021. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!