Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jól bevált hajápolási...

Milyen jól bevált hajápolási termékeket ismertek/használtok? Mi a hajápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
Jól bevált hajápolók, samponok, balzsamok, fésű, hajpakolások, hajmaszkok, hajvégápolók vagy bármi ami használt nektek. Azt is írjátok le kérlek, hogy milyen hajatok van.
2021. ápr. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyenes enyhen zsirosodo hajam van. En a dmben szoktam a planet and beautyt venni, nagyon jo osszetevoi vannak! Sampon, balzsab egyarant.
2021. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen terméket választassz fontos, hogy ne legyen benne SLS és szilikon! (se parabén)

Hajpakolásnak jók a Garnier Hair Food termékek. Én a banánosat használom, a hajam amúgy töredezésre hajlamos, nagyon seprű, de közben nagyon gyorsan zsírosodik.

Balzsamnak pl. Ziaja Hajerősítő Balzsam, annak szépek az összetevői.

Samponnak én most Isana kókusz & lótusz samponját használom, nincs benne semmi rossz összetevő, a zsírosodást nem akadályozza meg, de legalább nem káros a hajamra.

2021. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én már mindent kipróbáltam a zsírosodó, száraz végű hajamra. Pakolásokat a drágától az olcsóig, házi módszereket, yoghurtos, tojásos, mézes pakolást, hajmosás utáni kence ficéket és semmi sem történt. Úgyhogy most csak annyi a hajápolási rutinom, hogy sampon, balzsam (ha van rá módom hetente 1x mosom meg). És végre meg vagyok elégedve az eredménnyel.

Az Elseve termékeit szoktam használni amúgy. Két hetente rakok a tövekre ricinust hajmosás előtt, hogy segítse a növekedésben, meg max ha elkezd száradni a vége két hajmosás között fújok rá ilyen argán olajos löttyöt. Még ez is soknak hangzik, de igazából semmiség ahhoz képest mennyi mindent kipróbáltam már.

Nem festem, csak maximum fél évente árnyalat frissítés gyanánt. Nem szárítom, nem vasalom már. Van ilyen sörtés kefém azzal néha átfésülgetem.

2021. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a piros és az arany színű Elseve sampon/balzsam kombó vált be nekem a legjobban eddig, ha érdekel. De tervezek én is átállni a szilikonmentes samponokra.
2021. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat amugy nekem kicsit korulmenyesnek tunik a rutinom, de probalom megnoveszteni a hajam, ami ultra torekeny, ezert nagyon oda kell figyelnem.

Heti egyszer mosok hajat, elotte 1-2 oraval kokuszolajat viszek fel ra, utana megmosom samponnal (most inecto van otthon, nem rossz, de csodat sem tesz), majd dr organic kokuszolajas balzsamot teszek a legvegere, hagyom hatni egy tiz percig, majd az aloeveras garnier hairfoodot 2-3 percre rarakom az egesz hosszra. Nekem nem ad eleg taplalast onmagaban ez a hair food, nem lapitja le a hajamat sem, ezert merem nem csak a vegekre rakni. Utana szaritasnal helia d hajolajat rakok ra. Ezt le akarom valtani ha elfogy, csak nem talalok sehol sem jo szilikon mentes hajolajat. + havonta egyszer kokuszolaj helyett tojasos pakolast hasznalok.

2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!