Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha borotválom a fanszőrzetemet...

Ha borotválom a fanszőrzetemet akkor baj lehet ezt mondják túl erős szőrzet később majd a szexnél sem előnyös?

Figyelt kérdés
Akkor inkább csak ollóval?

2021. ápr. 5. 22:00
 1/8 anonim válasza:
hat ha nincs ki miatt borotvalnod, szerintem eleg ha olloval rovidre vagod.. ha van esely akciora a kozeljovoben akkor meg nyilvan borotva
2021. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Városi legenda, nem lesz erősebb a szőr.
2021. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak ollóval fogom de a cacsimat csinálhatom borotvával? egyszer borotváltam le akkor piros volt meg viszketet az normális?
2021. ápr. 5. 22:15
 4/8 anonim válasza:
csinald zuhany kozbe, ugy hogy egyik kezzel borotvalsz, masik kezzel oda iranyitod a zuhanyt. igy nem fog annyira sebes lenni, igy kipirosodni se fog. nekem mukodik
2021. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő meg elmulik ez a pirosodas?
2021. ápr. 5. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem HA kipirosodik utána akkor max 10 perc. Viszont ha nem helyesen csináltam akkor több idő mivel irritált a bőröm. Fontos, hogy használj vagy női borotvahabot, krémet, vagy akár tusfürdőt, a lényeg hogy valamit amin könnyebben csúszik a borotva. + Ott lent érdemes újabb borotvával neki állni, aminek jó az éle.

Viszont youtube-on erről van sok videó (főleg angolul találtam én) ahol elmagyarázzák, hogyan kell csinálni meg ilyesmi, hogy nehogy benőjjön a szőr meg egyéb bajok legyenek.


(+ Ahogy neked kényelmes hogy csak olló vagy borotva, én se szex miatt borotválom lent, hanem mert nekem így kényelmes.)



17/l

2021. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok vele semmit. A fan szőr alapből vastag és durva. Ha megkérdezem hogy tetszik e hogy szőrös akkor azt szokták mondani, hogy ne vágjam le. Szóval igen ...a szőr a trendi most!
2021. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 vagyok

Ja és tök normális hogy kipattogzik ha borotválod és még viszket is

2021. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!