Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam kb váll alatt ér 3...

A hajam kb váll alatt ér 3 cm-mel. Várhatóan januárig meg tud nőni a mellemig?

Figyelt kérdés
használok avokádó pakolást heti 2x illetve még bánfi hajszeszt is két alkalommal..:) ezektől nőtt vkinak tényleg havonta 2-3 cmet a haja?:) és ha igen mennyi idő után fejtette ki a hatását?:)
2010. aug. 20. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Nekem vállig érő hajam volt. 3 éve elkezdtem növeszteni. Kb a kulcscsontomig ér, pedig nem vasalom, nem festem, nem teszem ki semmilyen káros anyagnak és mégis 3 év alatt 6 centit nőtt. Embertől függ.
2010. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a Bánfi hajszesz nagyon jó, igaz én nem használtam, csak az ismerősöm. Előnye, hogy a körmeid is nőni fognak közben. :D (Hacsak nem kesztyűben viszed fel. :D)
2010. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos . Nekem egy évvel ezelött a vállamig ért,és mostmár a mellemig, nekem egy év kellett hozzá ..
2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem sem nő gyorsan:S

pedig én is használtam már rá bánfit,kávés pakolást,ilyen hajerősítő vitaminokat,de nem nőtt gyorsabban.

úgy soktam meglepni magam,h kb. egy hétig csak göndören hordom a hajam,aztán kiegyenesítem és akkor mindenki mondja,h húú,nőtt a hajad? meg ugye én is hosszabbnak látomXD ezzel melengetem a szívem amíg meg nem nől az álomhosszigXDXD

igen..túl sok a szabadidőm:D

2010. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó, hogy kinek milyen gyorsan nő a haja. Nekem mindig gyorsan nőtt. Egy hónapban két centit vagy két és fél centit nő. Bár nem tudom miért, de mostanában bánfi sampont, balzsamot, hajszeszt használok illetve ricinus pakolást is szoktam tenni a hajamra heti egyszer. Ezekre azt mondják jók, szerintem érdemes kipróbálni neked is. 24/L
2010. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19:19-es véletlen nem Üllői vagy?
2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19:19 vagyok. nem vagyok üllői
2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!