Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitt tudnék csinálni?

Mitt tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Szóval én egy fehér bőrű lány vagyok, és ha pl megnézem a kis kori képeimet, Szó szerint hófehér bőröm van, és tavaly ellőtt mentem strandra, és nem voltam be kenve, és elégé lebarnultam, és ugyanolyan maradt a bőr színem, tavaly pedig szintén voltam strandokon stb... és tavaly se voltam be kenve, ezért még jobban le barnultam, viszont én most már.. szeretném vissza kapni a hófehér bőrömet.. olvastam hogy bőrhámlasztó, én vettem a rossmanba de nem nagyon ér semmit, esetleg valakinek valami ötlet? vagy pl hol lehet venni bőrhámlasztót ami hat is és jó? vagy valami házilag csinált valami? amitől vissza kaphatnám a régi hófehér bőröm, amúgy ezt nem értem, a kezem hófehér, de csak a kezem, a többi már nem is tudom, nem fehér.. de nem is barna, és nem tudom ez miért van, az arcom meg kezd kreoros lenni, és amúgy egy világos barna hajú, barna szemű, szeplős lány vagyok, de nem tudom, jobban mutatna szerintem egy szeplős lányok a hófehér bőr.. a válaszokat előre is köszönöm.
2021. ápr. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem sokat tudsz tenni ellene, meg kell várni, amíg lekopik. Bőrrandírral próbálkozhatsz hetente egy-két alkalommal (vagy ami rá van írva az adott termékre), hátha kicsit felgyorsítja a folyamatot, de inkább meg kéne előzni, hogy ismét lebarnulj. Figyelj arra, hogy mindig legyél bekenve naptejjel, nem csak akkor, amikor nyáron délben tűz a Nap.
2021. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hófehér akkor leszel, ha sose napozol, vagy folyamatosan kened az egész tested. Akkor is, ha nem erős a Nap.

Valószínű, hogy egy kicsit megégetted a bőröd, attól színeződött el. Lehet, hogy kellene neki egy kis ápolás, vagy pár év, mire helyrejön.

2021. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig használj 50 faktoros fényvédőt, télen is. Vannak enyhén fehérítő hatású termékek, c-vitamin szérum, alfa-arbutin stb. Ajánlom a skinsmart és tindigo oldalát, ahol a pigmentfoltok elleni bőrápolási rutinra keress rá. De Facebook csoportok is vannak, úgy tudom, én nem facebookozok. A fő dolog a türelem, én 4 éve, 40 évesen kezdtem el tudatosan foglalkozni a bőrömmel, mára majdnem olyan világos, mint fiatalon volt, de nekem 25 év hibáját kellett helyrehoznom.
2021. ápr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Télen azért nem kell!

Akkor nem szabad elzárni a napfényt, kell az egészséghez.

2021. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!