Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 fölött milyen ránctalanító...

30 fölött milyen ránctalanító válik be?

Figyelt kérdés
Nektek milyen bevált arcápolótok, krémetek van? 10 max. 15 ezret adnék érte. Tudom, csodát nem lehet tenni, de lassítani szeretném a folyamatot, esetleg a régi "ragyogását" visszakapni a bőrömnek, mert észrevettem, hogy picit "szürkésebb", nem olyan élettelteli már a bőröm és ráncom mondjuk csak pici a szemem alatt van, de az arckontúrom kezd megereszkedni, nem olyan "feszes" már.
2021. ápr. 4. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Milyen arcápolási rutinod van?

Fontos hogy reggel este arctisztítóval mosd le az arcod, reggel este hidratáló krémezz, reggel fényvédőzz.

Az öregedésre jó a c vitamin szérum, retinol, niacinamid. Hámlasztót is használhatsz heti egyszer kétszer.

Ilyen márkák például a the ordinary, ha drogériásat akarsz revox.

2021. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Arctisztítót nem használok bevallom, de többször mosom az arcom hideg meleg váltakozó vízzel, illetve sok rengeteg vízet iszom, reggelem is úgy indítom. Esetleg arctisztítót tudnál ajánlani? Retinolos La rocher posay-t szoktam használni ránctalanítónak, de azt nyáron nem fogom tudni, mert úgy olvastam, hogy kerülni kell a fényt másnap. :/
2021. ápr. 4. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Milyen típusú bőröd van?

A cerave termékek nagyon jók, azt tudom ajánlani.

2021. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belsőleg: igyál rengeteg vizet, szedj q10et, hyaluronsavval tablettaként, omega 3at.

Külsőleg: heti egyszer bőrradírozás, plusz nekem a manna rózsaszín arcelixírje vált be.

2021. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az apatej ápol simít!
2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!