Hogy tuntessem el?

Figyelt kérdés

A szemoldokom melle nott egy pattanas

Erzem hogy ott egy nagy dudor de tenyleg ilyen nagyon nagy, hiaba nyomom nem jon semmi mar tuvel is megszurtam de nem jott semmi es mar tobb mint egy hete ott van

Hogy tuntessem el?


2021. márc. 31. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni ritkán, általában a hátamon. Kell neki egy kis idő és kijön rendesen és akkor majd ki tudod nyomni viszont amíg csak ilyen dudor addig nekem mindig rohadtul szokott fájni. Amúgy ne nyomkodd meg szúrkáld feleslegesen, nem segít semmit. Nekem akkor hamarabb ki szokott jönni ha használom amit még a bőrgyógyász írt fel a pattanásaimra és így max pár nap.
2021. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha szurkalastol es nyomastol sem jott belole semmi, akkor nem szabad hozzanyulni!!!!


le kell fertotleniteni, peroxidos cuccal-alkohollal vagy sebbenzinnel


kezeddel se nyulj hozza, amig a kezed jol le nem fertotlenitetted


kenheted meg teafaolajjal, fogkremet is tehetsz ra ejszakara illetve valami erosebb pattanasra valo zseles-megszarados kremet.

2021. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végül eltűnt? :)
2021. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a pirossag..,ugyanugy erzem h van benne ott valami
2021. ápr. 9. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!