Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől romlott meg ennyire a...

Mitől romlott meg ennyire a hajam álapota?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, eddig szinte egyáltalán nem zsirosodott. Lusta voltan megmosni, két hét után se volt zsíros. Most mióta beléptem egy csoportba, hogy tanácsokat kapjak, higy szebb legyen a hajam, baromi gyorsan zsirosodik.

Eddig heti egyszer mostam, vasárnap, mert nem kellett többet. Egész héten kiengedve volt, szép volt. Az utóbbi oar hét alatt már három nap után viszket, zsiros, korpás. Csomó helyen ki van sebesedve a fejbőröm. Lehetséges, hogy a sampon/balzsamtol?


2021. márc. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha váltottál sampont vagy balzsamot akkor valószínűleg az lesz.
2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt a problémám, én ugy csinálom mostanában hogy megmosom a hajamat egyszer egy samponnal vagy simán száraz hajra, attól függ hogy például elötte használtam-e hajlakkot, hajhabot, stb. felviszek a hajam egy ecetes keveréket, ami vizból, ételecetből, és almaecetből áll, ezeket beleöntöm egy fújos üvegbe befújom vele a hajam töveit és rajta hagyom 30-45 percet és utánna lemosom 2x samponnal és egyszer a végeire rakok balzsamot. Én ezt nagyából minden hajmosásnál megcsinálom ha van időm, nekem sokat segített.
2021. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy van a termékben olyan cucc, ami irritál. Én is szétvakartam a fejem anno egy tartósítószer miatt.
2021. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!