Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam olyan hülye és nem...

Karcsi zoli kérdése:

Voltam olyan hülye és nem hallgattam azokra akik azt mondták,hogy ne nyomkodd az arcod mert ott fog maradni a helye!!?

Figyelt kérdés
Relatív nem vészes, nem mély, olyan mintha tollal nagyon picike pöttyök lennének csinálva az arcomon. Valamilyen kozmetikai kezeléssel lehet rajta segíteni? Természetesen hidratálom. Ugye ez az egészséges arcnak is kell de ez nem fog rajta segíteni ???
2021. márc. 30. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés melyedesek vannak, akkor hamlasztas. Aha-bha

Ha sok, akkor lézeres kezelés, vagy dermaroller (bar olyan hosszu a folyamat, hogy kijon a lezeres kezeles ara is kb)

2021. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szalicilsav nekem nagyon bevált.

Nézz szét a neten, van belőle több márka is. Én minden reggel használom, és nagyon sokat segített. Viszont előtte hozzá kell szoktatnod a bőröd, nem szabad rögtön mindennap.

2021. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!