Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk nektek bejőnek a frufrus...

Fiuk nektek bejőnek a frufrus lányok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Személy szerint, nekem az sose tetszett.

Bár én az a típus vagyok, akinek sokkal jobban bejön, ha egy lány összefonva hordja a haját és nem engedi ki, szóval nem feltétlenül én képviselem a többség véleményét.

2021. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem tetszenek igen

Egy egyenes frufrut szívesen látok lányokon

24f

2021. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem bejönnel
2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Kevés az, akinek jól áll. Általában jobban tetszik nekem a szabadon hagyott homlok.
2021. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek, ha alapvetően jó az összkép. Egy frufrus bob frizura elég dögös tud lenni, de önmagában egy szemöldök fölé érő frufru is jól tud kinézni
2021. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj, de nekem nagyon nem tetszik. :-( Szerintem igazából árt a haj és az arc megjelenésének is. Nekem sokkal jobban tetszik, ha egy lánynak, szép hosszú haja van, mindenhol és előle, nem rövid. Az se tetszik, hogy negyed arcát kitakarja a lánynak. Ha meg összefogja, akkor is egy kicsit olyan illúzióromboló, hogy az eleje, sokkal rövidebb és az ott, lóg és takarja az arcát. Szóval szerintem, ha gondolkozol rajta, ne vágasd le, ha zavar (amit nem igazán tudnék elképzelni), tűrd el, fogd össze vagy fond be.
2021. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány, akinek kifejezetten jól áll, van olyan, amelyiknek kifejezetten nem. Alapvetően bejönnek, ha a fej és az arc is passzol hozzá.
2021. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Most miért lettem lepontozva?? 6-os vagyok. Az volt a kérdés, hogy nekem bejön-e. Nekem nem és szerintem eltakarja az arcot, valamint sokkal nőiesebb, ha mindenhol hosszú a haja.
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a kopasz lányok jönnek be.
2021. ápr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Nyilván nem utasítanék el senkit azért mert frufruja van, de szerintem csak azoknak áll jól, akik olyan szépek, hogy ez sem tud rontani rajtuk.
2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!