Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hét után újrafesthetem a...

Egy hét után újrafesthetem a hajam?

Figyelt kérdés
Vörösre festetem a hajam már egy éve a fodrászom viszont most nem dolgozik, a lenövésem pedig elég nagy volt így egy hete vettem magamnak hajfestéket és befestettem én itthon. Természetesen nem sikerült tökéletesre. A szín tetszik,amit kaptam, az eredmény is vállalható azért szóval utcára ki merek menni, de egyre több helyen veszem észre rajta, hogy azért itt ott kimaradt nem egyenletesen fogta be az új árnyalat az előzőt. Lenne baja a hajamnak, ha most egy hét után még egy adag vöröset ráfestenék?
2021. márc. 22. 05:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A festés alapból roncsolja a hajat, tehát jó hatással nem lesz a hajadra, de semmi extra nem fog történni se akkor ha most fested ,se ha 2 hónap múlva, az alapvető rossz hatások ígyis-úgyis ott lesznek, de nagy baja nem lesz.
2021. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!