Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik maszk a legjobb?

Melyik maszk a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan miteszer eltávolító maszkot szeretnék, ami száradás után lehúzható. Amit eddig próbáltam az csak alig volt erős, de láttam már olyan szenes maszkokat amit alig bírtak leszedni annyira ragadt. Lehetőleg dm/rossman-ban beszerezhető legyen.
2021. márc. 19. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a maszkok nem annyira jók, ki se szedik rendesen a miteszereket. Nekem volt fekete maszkom, de nem szedte ki egyáltalán, csak a bőrt tépte. Ezekbe tulajdonképpen ragasztó van. Akkor már jobb alternatíva a miteszer tapasz, amit Rossmannba DM-be egyaránt lehet kapni. De mégjobb, ha hámlasztót használsz, nekem bevált nagyon a 24%-os anaconda intenzív szérum, de az én bőröm nagyon bírja, nem érzékeny rá. De vannak napi szinten használható hámlasztó szérumok, pl. DM-be a just revox.
2021. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz a bőrödnek, akkor nem használsz ilyen maszkokat. Üsd be a google, youtube keresőbe, hogy "worst skincare methods" és közte lesznek a "miteszereltávolító" maszkok is.


Annyit csinálnak ezek a maszkok, hogy letépik a hám tetejét és előfordulhat, hogy a miteszerek tetejét is talán, mondom talán leszedi (attól még a miteszer ott marad a helyén). Nem tépkedjük, nem nyúzzuk a bőrt semmivel.


Ha miszerekre keresel valami megoldást, akkor a BHA, aka salicylic acid savas termékek környékén néz körbe. Nyílván ezt egy normális és begyakorolt bőrápolási rutinba lenne érdemes bele ültetni.

2021. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!