Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Waxx.me gyantáról vélemények?

Waxx.me gyantáról vélemények?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék. Pont most akarok rendelni :)
2021. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2021. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Közben megérkezett hozzám. Nem értem miért mondják, hogy a kinézete az olcsó vacak gyantát fedi. Fontos, hogy gyantázás előtt hintőport kell használni, és a szőrrel egyező irányba kell felkenni, majd ellenkező irányba letépni. Arra figyeljetek, ha pl lábszőrt akartok szedni, akkor az arra megfelelő gyantát válasszátok ki, mert másik NEM fogja kiszedni. Első használatkor még senki ne várjon csodát, hisz ez többszöri alkalom után lesz jobb és jobb, mert akkor jöttök rá a technikára. Összességében én ajánlom, otthoni használatra. Jól végzi a dolgát:))
2021. márc. 21. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Most rendeltem. Tudtok tapasztalatokat írni?
2021. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Melyik való a lábszőrre ? Én csak olyat találtam,hogy teljes testre..
2021. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia! Én nagyon pozitív véleménnyel vagyok a termékről. A marketinget elrontották, hiszen nem fájdalommentes módszer, de ezzel nyilván minden reálisan gondolkodó ember tisztába van. Viszont tényleg kevesebb fájdalommal jár, mint pl a hideggyanta.

Próbáltam arcon, karon, hónaljon és bikini vonalon: mindenhol remekül működött. Nyilván elsőre nem lett tökéletes, hiszen nem vagyok képzett kozmetikus, de egyre jobban bele lehet jönni.

Annak javaslom, akinek van kézügyessége (nem mondja rá, hogy rossz az els használta után) és fájdalomtűrő képessége. A bikini vonal eléggé fájdalmas, de ha már 5. alkalommal csinálja az ember, meg se kottyan

2021. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nadezda97 válasza:
Nagyon örülök ennek a gyantának, mindenképp veszek még belőle. A bőröm olyan puha lett a gyantázás után és olyan kellemes illata van. Annyira imádtam, hogy megrendeltem a testgyanta melegítőt és vettem az összes gyantájukból
2023. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nadezda97 válasza:
ELKÉPESZTŐ ez a termék! Otthon rendszeresen gyantázok. Korábban hideggyanta csíkokat használtam. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt és most már soha nem fogok a gyantacsíkokhoz visszatérni. Tisztább, gyorsabb és ami a legjobb, sokkal hatékonyabb. Próbálja ki, nem fog csalódni.
2023. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én annyira nem voltam vele megelégedve, használtam előtte is meleg gyantát és mivel elakarom használni így próbálok belejönni,valaki tudna tanácsot adni, hogy a kis gyanta maradványokat hogyan tünteti el? Mert nekem még a víz se szedi le
2023. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 tudom későn írok, de a gyantamaradványokat általában olajjal lehet leszedni. Sikerült amúgy? :D
2023. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!