Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől tényleg kihullik a hajam?

Ettől tényleg kihullik a hajam?

Figyelt kérdés
Most kivételesen 2 nap után mostam hajat tehát vasárnap és ma mostam mert zsírosnak éreztem. De mindig 3 naponta mosok hajat (vasarnap es szerda este) de anya szerint ez gyakori es azt mondja h ki fog hullani az osszes hajam ha ilyen gyakran mosok hajat
2021. márc. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem még megvan. Kevés hajam van alapból, mikor naponta mostam akkor sem hullott ki.
2021. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem ez badarság. Édesapám már 22 éves korában rendesen kopaszodni kezdett, pedig biztos vagyok benne hogy max heti egyszer mosott hajat. Én szerintem 14 éves korom óta naponta mosok hajat (nyáron van hogy napi kétszer is) és az átlagnál kevésbé hullik.
2021. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukád jó nagy hülyeséget mondott.-.-“

Nem fog kihullani tőle a hajad, sokan naponta mossák.

2021. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez hulyeseg, a hajmosas gyakorisaganak semmi koze a hullashoz, az tobbnyire belso okok miatt van.

ettol fuggetlenul nem tul jo 1-2 naponta mosni, mert gyorsabban fog zsirosodni es igenybeveszi a hajat a sok mosas.

2021. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!