Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajszínt melyik hajfesté...

Ilyen hajszínt melyik hajfestékkel érhetném el? (link)

Figyelt kérdés

[link]


légyszi nagyon régóta szeretném ilyenre festeni a hajam ha vkinek van ötlete esetleg tapasztalata tudna ajánlani egy festéket? köszönöm.puszi


2010. aug. 18. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy hamvasszőke árnyalat. Igazából ilyet csak fodrászhajfestékekből árulnak, mert ugye a bolti nincs ennyire finoman árnyalva. Menj el egy fodrászkellékeshez és ott nézd meg a színskálát és az alapján válassz.

Vagy fodrászhoz...

2010. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.

esetleg ez a festék: [link]

plusz hamvasító sampon bevállhatna?

habár lehet a legjobb ha elmegyek képpel a fodrászhoz.

2010. aug. 19. 01:22
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


hűű ez elég jónak tűnik nem?:D

2010. aug. 19. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:

hát hidd el h nem olyan színű lesz mint ami a képen van..én csak fodrásszal csináltatnám...


ha kísérletezni szeretnél először a hajadból 1 tincset fess be vele..így meglátod h jó lesz e-....ha igen befested vele az egészet

2010. aug. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző voltam: a 2. hamvasabb...elsőt hanyagod, vöröses árnyalat van benne:)
2010. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hűű nagyon szépen köszi a segítséget! a másodikat választottam be is festettem nem az igazi de így is jo és ha lesz időm elmegyek fodrászhoz,hogy tökéletes legyen. :)
2010. aug. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!