Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hamvas szőke hajam kezd...

A hamvas szőke hajam kezd arany színű lenni. Mitől? Pedig azt a drága lila sampont használom, amit a fodrász ajánlott. L

Figyelt kérdés
Mindössze 2x nem használtam a sampont, de amúgy mióta megvan mindig megmosom vele a hajam és rajta is hagyom pár percig. Be szokta fogni néhol lilára, de utána még átmosom. Nagyon tetszett a hajam színe, de elkezdett arany lenni.

2021. márc. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes színe a hajadnak a szőke, vagy festett?
2021. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A természetes színe az sötétszőke, de be volt festve sötét barnára, aztán volt 3x szőkítve, de szinte semmit nem lehetett észrevenni belőle, úgyhogy elmentem egy másik fodrászhoz, aki egycsapásra hamvasra tudta kivilágosítani.
2021. márc. 16. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban bele kell masszírozni, vagy esetleg még több ideig rajta hagyni a sampont bár ha most is lilara fogja nem tudom mennyire jó ötlet esetleg mindig azt használd, vagy többször moss hajat bár az elvileg nem tesz nagyon jót.. meg nekem régen a balzsamom is hamvasito volt sőt még hajapolo sprebol is hamvasitot használtam.
2021. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!